Kadın Lacivert Nubuk Parmak Arası Yazlık Terlik

Brand : Pomidik
Price : $0.00
Vat included : $0.00

Kadifemsi nubuk deri ve dayanıklı esnek mantar tabanı ile sade ve şık bir tasarıma sahip bu terlik modelimiz, rahat tabanı ile şıklığı tamamlamak isteyenlerin tercihi haline gelmiştir.
Giydiğin an rahatlığını ve hafifliğini hissedeceğin terlik modelimiz esnek yapıya sahip, adımlarınıza konfor katacak malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.
Sağlığa zararlı materyal barındırmaz. Üretilen mantarın sert ve elastik dokusu sayesinde bu malzemelerden üretilmiş olan ayakkabı ve terlikler, ayak sağlığının korunması açısından çok büyük değer taşımaktadırlar.

Tabanı hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygundur. Havuz başında, plajlarda, tatilde ve özel yaz kokteyl günlüklerinde tercih ederek şık bir kombin oluşturabilirsin.

Kullanılan Nubuk Deri-Suni deri, direkt malzeme ile birleştirilmesi gerçekleştirilmiş yapıştırıcı ile desteklenmiş olup tek parçadır. Uygun şartlarda sökülme ve çözülme/bozulma yapmaz..

 

Teslimat:


Hafta içi mesai saatleri içerisinde verilen siparişler aynı gün kargo, hafta sonu ve mesai saatleri dışında verilen siparişler ise 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
150 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı.

Yıkama Talimatı:

Nemli bezle siliniz.